شایعه ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه

شایعه ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه

گروه چهره ها صبح سپاهان: به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه گفت. “این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمی ترلان تکذیبیه این خبر را اعلام کردیم.”

ابوالحسنی ادامه داد: این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید کرد. ترلان ۱۶ سال بیشتر ندارد و نمی دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست. وی بیان کرد: “سال گذشته نیز همین شایعه درباره ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه مطرح شد که ما در جشنواره فیلم فجر از طریق مصاحبه آن خبر را تکذیب کردیم.”

“ابوالحسنی” اظهار داشت: “ترلان پروانه و ارسلان قاسمی دو بازیگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمی خورد و تنها در صحنه بازیگری مقابل همدیگر قرار می گیرند. وی ادامه داد سایت خانواده سبز نیز این خبر را منتشر کرده بود. من بسیار از انتشار این خبر ناراحت و عصبانی شدم. آنها عنوان کردند این خبر از طریق یکی از کاربرانشان منتشر شده و سریع خبر تکذیبیه آن را اعلام کردند.
ابوالحسنی اظهار داشت: از مردم تقاضا دارم هر خبری که در سایت ها منتشر می شود را باور نکنند و حتما صحت آن را جویا شوند. او گفت خبر ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه توسط افراد بیمار منتشر می شود که روال زندگی مردم را دچار اختلال می کند. وی تصریح کرد: “ما با شنیدن این اخبار پشت دخترمان هستیم ولی بسیاری از زندگی ها توسط این اخبار با مشکلات روبرو می شود.”

بیشتر بخوانید:

پیام صابری و زیبا بروفه تصاویر زندگی پیام صابری و زیبا بروفه

ابوالحسنی اظهار کرد: پدر ترلان پروانه بابت این مسئله از طریق سازمان فیلترینگ نیز شکایت کرده است. ابوالحسنی در خصوص برخورد خود ترلان پروانه با انتشار خبر ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه عنوان کرد. “ترلان ابتدا این خبر برایش خنده دار و مسخره بود چرا که این خبر تنها در حد یک شایعه و غیرقابل باور است ولی بعد از آن بسیار ناراحت شد.

“ابوالحسنی” اظهار داشت: از خبرگزاری های رسمی بابت پیگیری این اخبار و رساندن صدای ما به گوش مردم بسیار سپاسگذارم. وی در پایان خاطرنشان کرد: انتشار این خبر موجب توهین به شعور خانوادگی ما است. من خود یک مدیر مدرسه هستم و این اخبار تنها توسط افراد بیکار و بیمار منتشر می شود.

ازدواج ارسلان قاسمیارسلان قاسمی در کنار ترلان پروانه

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه  ارسلان و ترلان در فیلم آهوی پیشونی سفید

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه ارسلان و ترلان در حین بازیگری

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه ارسلان در کنار ترلان

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانهارسلان و ترلان در کودکی

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه ارسلان و ترلان در کودکی

ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانهارسلان و ترلان بازیگران نوجوان کشور

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هفت =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.