خانواده ترامپ؛ ۱۰ حقیقت پنهان و رمزآلود در مورد خانواده ترامپ+ تصاویر (۲۰۲۰)

خانواده ترامپ؛ ۱۰ حقیقت پنهان و رمزآلود در مورد خانواده ترامپ+ تصاویر (۲۰۲۰)

با خانواده دونالد ترامپ بیشتر آشنا شوید+ (تصاویر)

در صبح سپاهان شما را با خانواده ترامپ رئیس جمهور امریکا بیشتر آشنا می نماییم. دونالد ترامپ دو دختر به نام ایوانکا و تیفانی و سه پسر به نام های اریک، دونالد و بارون دارد. در صبح سپاهان با حقایقی در مورد خانواده ترامپ بیشتر آشنا شوید.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)

 گروه چهره ها صبح سپاهان: ترامپ پنج فرزند دارد که نقش فرزندان او در مبارزات انتخاباتی پررنگ بود – آیا آن‌ها را می‌شناسید؟ بگذارید شما را با خانواده ترامپ آشنا کنیم.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)دونالد جونیور

ترامپ سه فرزند از ازدواج اولش با ایوانا ترامپ دارد (دونالد جونیور، ایوانکا، ۳۴ ساله، و اریک، ۳۲ ساله)، یک فرزند از ازدواجش با مارلا میپلز (تیفانی، ۲۲ ساله) و یک فرزند هم از همسر فعلی خود ملانیا (بارون، ۱۰ ساله). او هشت تا هم نوه دارد. خانواده ترامپ در مجموع از ۵ فرزند و ۸ نوه تشکیل شده است.

ایوانا ترامپ مدل و اهل کشور چک بود و دونالد جونیور زبان چکی را از او و پدربزرگ و مادربزرگش آموخت. دونالد جونیور در دوران جوانی سعی می‌کرد خود را در معرض توجه عمومی قرار ندهد چون همان‌طور که در سال ۲۰۰۶ به نیویورک تایمز گفت، “علاقه نداشتم تنها به عنوان پسر دونالد ترامپ شناخته بشوم که دارد با پول پدرش عشق و حال می‌کند.”

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)اریک (چپ)، همسرش لارا یوناساکا، دونالد، بارون، ملانیا، ونسا هیدن، دونالد جونیور، جارد کوشنر و تیفانی ترامپ

اما او گفت که بعدها متوجه شد که نام ترامپ منفعت هم به همراه دارد و استفاده نکردن از آن “حماقت” است. او که حالا در سازمان ترامپ مسئولیت‌های اجرایی دارد در سال ۲۰۰۵ با ونسا هیدن، مدل، ازدواج کرد. عامل آشنایی آن‌ها با هم پدرش بود. این زوج پنج فرزند دارند. البته معروفیت او خالی از جنجال نبوده. علاقه او و برادرش اریک به شکار حیوانات بزرگ با انتقاد همراه بوده. عکس‌هایی منتشر شده که آن‌ها را با حیوانات مرده از جمله یک پلنگ و یک تمساح نشان می‌دهد. دونالد جونیور در یکی از عکس‌ها دم بریده یک فیل را در دست دارد.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)دونالد جونیور در ابتدا علاقه‌ای به قرار گرفتن در توجه عمومی نداشت
دونالد جونیور به طرفدارانش گفت که “بابت شکارچی بودن عذرخواهی نخواهد کرد” و تاکید داشت که گوشت شکار را به روستایی‌های “سپاس‌گذار” محلی در زیمبابوه داده بود.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)ایوانکا

دختر ۳۴ ساله ارشد خانواده ترامپ احتمالا شناخته‌شده‌ترین فرزند  خانواده ترامپ  است و به “سلاح سری” او معروف شده. او در ابتدا مدل بود ولی حالا در سازمان ترامپ به عنوان معاون اجرایی رئیس در امور خرید و توسعه کار می‌کند. در “کارآموز”(اپرنتیس)، برنامه تلویزیونی ترامپ، داور بود و مجموعه‌ای از کیف و کفش هم به نام خود به بازار عرضه کرده است.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)دونالد و ایوانکا رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)با پدر و برادرانش در اسکاتلند

ایوانکا در پی ازدواجش با جارد کوشنر، صاحب روزنامه نیویورک آبزرور به یهودیت گروید و از او سه فرزند دارد. گفته می‌شود که ایوانکا دو بار در طول روز مراقبه (مدیتیشن) می‌کند. به عقیده ناظران، حضور فرزندان و خانواده ترامپ در عرصه تبلیغات می‌تواند بخت پدرشان برای رفتن به کاخ سفید را افزایش دهد.

رالف رید، یکی از کارگزاران جمهوری‌خواه و رهبر “اتحادیه ایمان و آزادی”، به خبرگزاری آسوشیتد پرس گفته است “او دلرباترین، مهربان‌ترین، باهوشترین، زیباترین و مودبترین زن جوانی بود که احتمالا تا به حال دیده‌ام. وقتی گردهمایی (جمهوریخواهان برای معرفی ترامپ به عنوان نامزد رسمی حزب) را ترک کردیم به همسرم گفتم احتمالا باید نظرم درباره دونالد ترامپ را عوض کنم”.

ایوانکا در عین حال با چلسی کلینتون، دختر رقیب سرسخت پدرش دونالد ترامپ برای رسیدن به کاخ سفید، هم دوستی نزدیکی دارد. فرای رابطه شخصی آن‌ها با یکدیگر، شباهت دیگر آن‌ها کشیده شدن زندگی عشقی پدرانشان به حیطه عمومی است. همچین هر دو تصمیم گرفته‌اند با جدیت وارد کارهای خانوادگی شوند. اما به گزارش وبسایت پلیتیکو علایمی وجود دارد که آن‌ها دوستی خود را فعلا به حالت تعلیق در آورده‌اند و تصمیم گرفته‌اند که در طول این کارزار انتخاباتی مسموم با یکدیگر دیده نشوند.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)اریک

سومین فرزند  خانواده ترامپ ۳۲ ساله است و مثل خواهر و برادرش برای سازمان  دونالد ترامپ کار می‌کند. او در عین حال رئیس کارخانه شراب‌سازی ترامپ در ایالت ویرجینیا هم است. او در سن ۲۳ سالگی یک سازمان خیریه برای کمک به کودکان مبتلا به بیماری‌های خطرناک راه‌اندازی کرد و سال گذشته از طرف روزنامه نیویورک آبزرور (که به شوهر خواهرش تعلق دارد) به عنوان یکی از “۲۰ بشردوست برتر زیر ۴۰ سال” انتخاب شد. به گفته این روزنامه او “از نظر ظاهری بسیار به پدرش دونالد ترامپ شبیه است ولی لحن متفاوتی” دارد.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)به گفته نیو یورک آبزرور “او شباهت زیادی به پدرش دارد”
اریک در سال ۲۰۱۴ با لارا یوناساکا ازدواج کرد. لارا که قبلا تهیه‌کننده تلویزیونی بوده، علاقه زیادی به اسب‌سواری دارد و تنها دو هفته پیش از مراسم عروسی در یک سانحه اسب‌سواری مچ هر دو دستش شکست. به گفته وبسایت شخصی اریک، لارا مدافع سرسخت حقوق حیوانات هم است. مشخص نیست او چه نظری درباره علاقه شوهرش به شکار حیوانات بزرگ آفریقایی دارد. آن‌ها سگی به نام چارلی دارند و مرتب عکس‌های او را با استفاده از سگ‌های‌حامی‌ترامپ در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)تیفانی

تیفانی ۲۲ ساله  دختر کوچک خانواده ترامپ است و حاصل ازدواج  دونالد ترامپ با ماریا میپلز، بازیگر سابق و شخصیت تلویزیونی است. او در سخنانی که حالا خیلی مشهور شده در جایی گفته بود که “بهترین تجربه جنسی من” با  دونالد ترامپ بوده. تیفانی می‌گوید که مادرش او را با کمک‌های مالی ترامپ بزرگ کرده. بنابر گزارش رسانه‌های آمریکایی، او را به اقتباس از نام جواهرفروشی معروف نیویورک، تیفانی نامیده‌اند. او در زمانی که در دانشگاه پنسیلوانیا مشغول تحصیل بود پا به دنیای خوانندگی هم گذاشت و آهنگی با عنوان “همچون پرنده” منتشر کرد.

او به شدت در توییتر و اینستاگرام فعال است و عکس‌هایی که منتشر می‌کند نمایانگر یک زندگی کاملا تجملی است اما او تنها فرزند بزرگسال  دونالد ترامپ است که از سوی او در توییتر دنبال نمی‌شود. با این حال  دونالد ترامپ در توییتر از سخنرانی “خارق‌العاده” او و ترامپ جونیور در گردهمایی جمهوریخواهان تجلیل کرد و گفت که به آنها “افتخار می‌کند”.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)بارون

پسر ده ساله خانواده ترامپ از همسرش ملانیا هنوز کوچکتر از آن است که توجه‌ها را به خود جلب کند. ملانیا اهل اسلواکی است و سابقا مدل بوده. او به یک وبسایت تخصصی فرزندداری گفته بود که برای پرورش بارون در خانه می‌ماند و وقتی او در مدرسه است به کار هایش می‌رسد.

با خانواده دونالد ترامپ آشنا شوید+ (تصاویر)

بارون وقتی سه ساله بود – به همراه پدر در لس آنجلس

او به این وبسایت گفت “بارون افکار محکمی دارد و بچه‌ای خاص و باهوش است. مستقل است و درباره مسائل نظر می‌دهد و دقیقا می‌داند چه می‌خواهد. بعضی وقت‌ها دونالد کوچک صدایش می‌زنم. از نظر ظاهری ترکیبی از من و پدرش دونالد نرامپ است، ولی به خاطر شخصیتش است که به او می‌گویم دونالد کوچک.” به گفته  دونالد ترامپ او به نقاشی علاقه دارد و مثل پدرش دوست دارد چیزی بسازد و خرابش کند و چیز دیگری بسازد.  دونالد ترامپ و پسرش خیلی وقت‌ها با هم به پالم بیچ در ایالت فلوریدا می‌روند و به گفته ملانیا آن‌جا با هم گلف بازی می‌کنند، وقتشان را با هم می‌گذرانند و با هم شام می‌خورند.

منبع: بی بی سی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.