کسب و کارهای خانگی مناسب خانم ها کدامند؟

کسب و کارهای خانگی مناسب خانم ها کدامند؟

آشنایی با شغل های خانگی و کسب درامد در منزل
چگونه در خانه کسب درآمد کنیم؟ این سوال خیلی از خانم های خانه دار اسـت، البته این ایده فقط محدود بـه خانمها نمیشود بلکه تعداد زیادی از آقایان هم تمایل دارند کسب و کار خودرا در منزل راه اندازی کنند. راه های زیادی برای ایجاد شغل در خانه وجود دارد کـه باید ببینید از پس کدام یک بر می‌آیید.
کار در منزل شغل خانگی
در این بخش انواع کار در منزل را به شـما معرفی میکنیم. چگونه در خانه کسب درآمد کنیم؟ این سوال خیلی از خانم های خانه دار اسـت، البته این ایده فقط محدود بـه خانمها نمیشود بلکه تعداد زیادی از آقایان هم تمایل دارند کسب و کار خود را در منزل راه اندازی کنند. راه های زیادی برای ایجاد شغل در خانه وجود دارد کـه باید ببینید از پس کدام یک بر می‌آیید. در ادامه با صبح سپاهان همراه باشید.
 • وسایل قدیمی تان را به صورت آنلاین بفروشید
نخستین و واضح‌ترین کاری کـه می توان برای کسب درآمد در منزل انجام داد، دسته بندی وسایلی کـه نیازشان داریم و آن چیز‌هایی کـه نیازشان نداریم اسـت. آن وقت میتوان فهمید کـه کدام یک از وسایل غیر ضروری مان ارزش آن را دارد تا در سایت‌هایی مثل دیوار یا شیپور بـه فروش برسند. مطمئن باشید کـه هیچوقت تصورش را هم نمی کنید کـه وسایل غیر ضروری شـما تا چـه اندازه می تواند برای بعضی‌ها ارزشمند باشد.
چگونه در منزل کسب درآمد کنیم؟ انواع کار در منزل
فروش آنلاین وسایل شخصی، یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد در منزل اسـت؛ زیرا لازم نیست کار خاصی انجام بدهید، بجز این‌کـه اعلام کنید چـه وسایلی برای فروش دارید تا از شرشان راحت شوید. کسی چـه می داند شاید بتوانید در ازاء وسایلی کـه لازم ندارید، پولی دریافت کنید کـه حتی انتظارش را هم نداشته اید.
 • با نویسندگی آزاد، مهارت نویسندگی خود را ارتقا دهید
هر چند گفتنش از عمل کردن بـه آن آسان‌تر اسـت، اما می توانید جایی را پیدا کنید تا بعنوان فریلنسر مشغول بکار شوید. برای مثال میتوانید دریک وبلاگ کوچک یا یک شرکت بزرگ کـه بـه دنبال نویسنده برای نوشتن مقاله یا متون توصیفی اسـت، شروع بکار کنید.
انواع کار در منزل، دورکاری
مطمئن باشید دست مزد پرداختی آن‌ها تا وقتی کـه بـه دستورالعمل‌ها و برنامه زمانی آن‌ها پایبند باشید، منصفانه اسـت. یادتان باشد شرکت‌های این چنینی نتیجه را قبول می کنند نه پوزش و بهانه را. لذا اگر علاقه‌مند بـه انجام کار‌های سریع هستید، بـه دنبال نویسندگی آزاد بروید. نویسندگی یک راه خوب برای کسب درآمد در منزل اسـت. حتی بهتر اسـت هدف دار شروع بـه نوشتن کنید.
مطمئنا شـما میتوانید از نویسندگی آزاد کسب درآمد کنید. اما میتوانید بـه سراغ نوشتن یک رمان هم بروید. سایت‌های مختلفی هستند کـه تمایل دارند آثار نویسندگانی کـه کتابشان چاپ نشده را در سایت خود قرار دهند. روش کار آن‌ها بـه اینگونه اسـت کـه در ازای فروش هر نسخه دیجیتالی از کتاب، سهمی شامل حال نویسنده می شود.
 • کار‌ها و فعالیت‌ های کوچک را قبول کنید
تعداد زیادی از شرکت‌ها این قابلیت را دارند تا دیگران، بعضی کار‌ها را برایشان انجام دهند. بعضی اوقات ممکن اسـت آن‌ها فقط تعداد کمی کار قابل عرضه داشته باشند. بعضی از اینکار‌ها عبارتند از: تحقیق راجع بـه پروژه‌ای خاص، نوشتن نقد و بررسی برای محصولات، ترجمه، یادداشت برداری و موارد دیگر.
کار در منزل شغل خانگی انواع دورکاری
بسته بـه شرکتی کـه برای آن کار انجام می دهید، ممکن اسـت مبالغ دریافتی منصفانه‌ای داشته باشید در حالیکه زمان کمی صرف انجام اینکار‌ها کرده‌اید. اگر کارتان خوب باشد، مطمئنا آن‌ها دست مزد شـما را بلافاصله بعد از تایید کارتان پرداخت می کنند؛ پس هیچ نوع نگرانی بابت تاخیر در دریافت دست مزد نخواهید داشت.
 • فرم‌ های نظرسنجی شرکت‌ها را پر کنید
هر چند ممکن اسـت این مدل کسب درآمد در منزل بسیار کسل کننده بنظر برسد اما بعضی از شرکت‌ها پول خوبی برای پر کردن فرم‌های نظرسنجی پرداخت می کنند. شـما می توانید در چند سایت ثبت نام کنید و منتظر بمانید تا فرم‌های نظرسنجی برای تان ارسال شود.
انواع کار در منزل l چگونه در خانه کسب درآمد کنیم.
بعد از پر کردن چند فرم نظرسنجی میتوانید انتخاب کنید کـه آیا کارت هدیه یا پول نقد می خواهید؟ باید مطمئن شوید کـه همیشه آخرین فرم نظرسنجی ارسال شده را پر کرده باشید، زیرا اگر یکی یا دو تا از فرم‌ها را پر نکنید، دیگر هیچ فرمی برای شـما ارسال نخواهد شد.
 • یک صفحه در فضای مجازی بسازید
بعضی از مشهورترین افرادی کـه در اینترنت کسب درآمد می کنند، دقیقا همین وضعیت شـما را داشته اند. هر چند یک روز تصمیم گرفتند کـه چاره‌ای بیندیشند. آن‌ها یک دوربین دستشان گرفتند و شروع بـه مسخره بازی یا گفتن نظراتشان کردند و البته توانستند توجه افراد زیادی رابه سمت خودشان جلب کنند.
راه های کسب درآمد در منزل
درآمد بعضی از فعالین یوتیوب درسال شش رقمی میشود، پس چـه چیز مهمی برای گفتن داشته باشید، چـه نداشته باشید، لازم اسـت کـه ریسک کنید و فعالیت خودتان را از همین هم اکنون شروع کنید. کسی چـه می داند، شاید ایده هایتان برای تعداد زیادی از مخاطبان جذاب باشد.
 • معلم خصوصی دانش آموزان ضعیف شوید
برای یک دانشجو یا دانش آموز چیزی بهتر ازآن نیست کـه بـه افراد کلاس پایینتر کمک کند. سعی کنید در زمینه‌هایی فعالیت کنید کـه مهارت خوبی در آن‌ها دارید. سایت‌های زیادی هستند کـه جوایز نقدی برای تعلیم بـه دانش آموزان ضعیف اختصاص میدهند.
به دنبال کار در منزل هستید کار در منزل
نگاهی کـه در چهره یک کودک نقش می‌بندد، بعد ازآن کـه بخاطر توضیحات شـما متوجه مسئله شده اسـت را با هیچ چیز نمیتوان عوض کرد. پس اگر بـه اینکار علاقه‌مند هستید و توانایی انجام آن را دارید همین امروز بـه دنبال معلم خصوصی شدن باشید.
 • غذای خانگی بپزید
هر چند ممکن اسـت کمی غیر عادی بنظر برسد اما تا آخر بـه مـن گوش بدهید. آیا تا بحال کسی بشما گفته کـه چـه آشپز خوبی هستید؟ تعداد زیادی از مردم حاضرند برای یک وعده غذای سنتی خانگی پول بپردازند.
کار در منزل کسب درامد در منزل
با همسایگانتان صحبت کنید و خدمات تان را به آن‌ها معرفی کنید. تراکت تبلیغاتی پخش کنید. شـما برای کسب درآمد در منزل خود میتوانید برای مردم غذا بپزید و برایشان ببرید یا این‌کـه از آن‌ها بخواهید تا خودشان برای تحویل گرفتن غذایشان مراجعه کنند.
 • فضای تان را اجاره بدهید
این یک راه خیلی خوب برای کسب درآمد در منزل بدون انجام هیچ کاری اسـت. اگر یک اتاق اضافی در خانه تان دارید بهترین کار این اسـت کـه آن را اجاره بدهید. دستورالعمل‌هایی ترتیب بدهید و یک قرارداد بنویسید و از یک نفر دعوت کنید تا در کنارتان باشد. اجاره بها و قبض هایش را میپردازد و هرکس زندگی خودش را میکند. در واقع با کاری بسیار کم، پول خوبی بـه دست می‌آورید.
کسب و کار در منزل و خانه
دوستان عزیز این مواردی کـه دراین مقاله ذکر کردیم، تنها تعداد محدودی پیشنهاد برای کسب درآمد در منزل هستند. بسته بـه کشوری کـه ساکن آن هستید بعضی از این روش‌ها بهتر از بقیه جواب خواهند داد. شـما بـه نوبه خود چـه کاری انجام می دهید وقتی کـه بـه پول احتیاج دارید؟ آیا بطور معمول بـه کسب درآمد در منزل می پردازید؟ لطفا نظراتتان رابا مـا بـه اشتراک بگذارید.
 • روش کارآفرینی و کسب درآمد در منزل برای خانم ها
اگر جزء آن دسته از افرادی هستید کـه بـه مد و فشن علاقه زیادی دارید هم چنین سلیقه شـما درست کردن رنگ های بسیار خوب اسـت میتوانید خیاطی را انتخاب کنید زیرا برای خیاطی تنها نیاز بـه چرخ خیاطی و کمی ذوق و سلیقه و البته مهارت کافی دراین زمینه اسـت. کـه چرخ خیاطی در اکثر خانه های ایرانی میتوان پیدا کرد و اما مهارت را شـما با کلاس رفتن و اندکی سرمایه می توانید شروع کنید.
 • چرم دوزی کاری در منزل
تعداد زیادی از افراد این روزها بـه در دست گرفتن و استفاده از وسایل چرم علاقه دارند. شـما بـه اسانی می توانید با ثبت نام در کلاس های فنی حرفه ای آموزش های لازم دراین رابطه را دریافت کنید و بـه مهارت کافی برسید. البته باید بدانید کـه برای انجام اینکار نیاز اسـت کـه مقداری سرمایه برای انجام آن داشته باشید.
راه های کسب ثروت در منزل چرم دوزی
اما مسئله ای کـه وجود دارد این اسـت کـه تعداد زیادی از افراد میان چرم دوزی و نمد دوزی تفاوتی قائل نمی‌شوند و پس از آموزش شروع بـه دوختن وسایل چرمی می کنند بدون این‌کـه دقت کافی داشته باشند. اما باید بدانید کـه در دوخت و تولید وسایل چرم دقت و ظرافت حرف اول را میزند باید دراین راه بسیار تمرین کنید و بعد از حرفه ایی شدن شروع بـه فروش محصولات چرمی خود کنید.
 • شمع سازی کار در خانه
یکی از هنرهای بسیار جذاب و زیبا کـه خانم های زیادی بـه سمت آن سوق پیدا می کنند شمع سازی اسـت. زیرا اغلب خانمها تمایل دارند تا برای تزئین منزل خود و حتی سفره و میز غذاخوری خود از شمع های شیک و زیبا استفاده کنند.
باید بدانید کـه شمع سازی اصلا نیازی بـه داشتن مهارت و یا رفتن بـه کلاس ندارد و نه تنها کار سختی نیست بلکه بـه سرمایه و هیچ مجوزی نیاز ندارد. اما نکته بسیار مهمی کـه وجود دارد این اسـت کـه از طریق شمع سازی تنها می توانید بـه یک درآمد متوسط دست پیدا کنید.
 • بسته بندی حبوبات کار در خانه
باید بدانید کـه بسته بندی حبوبات یکی از پول ساز ترین کارهایی اسـت کـه می توانید در منزل انجام دهید. در واقع طیف وسیعی از محصولات باعث می شود تا مشتریان زیادی داشته باشید از همین رو می توانید درآمد قابل توجهی نیز بـه دست آورید.
شاید درک این ایده مقداری سخت باشد اما باید بدانید کـه شـما برای انجام اینکار نیاز دارید کـه از جهاد کشاورزی مجوزهای لازم را کسب کنید سپس حبوبات را به صورت فله ای از فروشگاه ها خریداری کرده و شستشو دهید و باید دقت داشته باشید کـه آن را تمیز نگه دارید و بعد از آن در بسته بندی های مخصوص خشکبار را بسته بندی می کنید.
 • کار پرورش گیاهان دارویی در خانه
تعداد زیادی از مـا در خانه های خود از گیاهان زینتی نگه داری میکنیم ولی حال این سوال مطرح می شود کـه چرا خودمان گیاه پرورش ندهیم؟ اما مسئله ای کـه وجود دارد این اسـت کـه می توان بـه پرورش گیاهانی پرداخت کـه خاصیت دارویی نیز دارند.
بطور کلی گیاهان دارویی زیادی بـه صورت ماشین در باغچه منزل تعداد زیادی از افراد میرویند مثل پنیرک, خرفه, پیچک; ,شبدر, گل گندم ،گزنه و … اما برخی دیگر از گیاهان دارویی نیاز بـه کاشت دارند. اگر در منزل خود حیاط و یا باغچه ندارید نگران نباشید زیرا می توان گیاهان دارویی را محیط آپارتمان و یا داخل تراز پشت بام و پشت پنجره کشت کرد.
 • کار پرورش قارچ در منزل
امروزه علاقمندان زیادی در ایران هستند کـه تمایل زیادی برای پرورش قارچ در منزل دارند. در واقع منزل محل بسیار مناسبی برای پرورش قارچ می‌باشد. در منزل بـه آسانی می توان بدون توجه بـه آب و هوا و رطوبت قارچ پرورش داد.
از همین رو اگر شـما در منزل خود فضا و محیطی مناسب برای پرورش قارچ دارید می توانید برای کسب درآمد از آن استفاده کنید. علی الخصوص کـه بدلیل کوچک بودن محیط تولید قارچ های بدست آمده از کیفیت بهتری برخوردار هستند؛ میتوان بـه قیمتی بالاتر از سوپر مارکت ها قارچ را به فروش رساند.
 • کار پخت شیرینی و دسر در منزل
شاید با خاطر جمعی بتوان گفت کـه پخت شیرینی و دسر یکی دیگر از کارهای درآمدزایی اسـت کـه می توانید در خانه انجام دهید. اما دقت داشته باشید کـه پخت شیرینی و دسر تنها در صورتی امکان‌پذیر اسـت کـه مجوزهای لازم را کسب کرده باشید هم چنین بـه آشپزی علاقه زیادی نیز داشته باشید.
شـما برای تبلیغ کار خود می توانید در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی عضو شوید و محصولات خود را به نمایش بگذارید هم چنین می توانید با استفاده از روشها و ترفند های متفاوت فالورهای زیادی را کسب کنید و بـه کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشید.
 • کار پرورش بلدرچین در منزل
تا کنون پرورش بلدرچین بـه گوشتان خورده اسـت؟ بله پرورش بلدرچین نیز یکی از کارهایی اسـت کـه درصورت علاقه داشتن بـه دام و طیور می توانید آن را انجام دهید.
همان طور کـه میدانید بلدرچین منبعی بزرگ از پروتئین اسـت کـه این روزها توانسته جای خود را در بین گروه غذایی ایرانیان باز کند و کشور را به سمت پرورش آن بکشاند. ویژگی های استثنایی بلدرچین و سودآوری تولید آن موجب جلب توجه پرورش دهندگان طیور شده اسـت.
 • کار طراحی لباس در منزل
شاید باورتان نشود ولی طراحی لباس یک هنر اسـت. برای این‌کـه بتوانید در این صنعت فعالیت داشته باشید. اگر بخواهید در این صنعت درامد هنگفتی داشته باشید باید بدانید کـه با داشتن یک برند مستقل و طراحی لباسهای بسیار شیک و قشنگ می توانید درآمدی باورنکردنی بـه دست آورید.
طراحی و دوخت لباس طراحی لباس در منزل
 • کار ساخت زیورآلات در منزل
یکی دیگر از کارهایی کـه بـه اسانی می توان از طریق آن در منزل بـه کسب درآمد رسید ساخت زیورآلات می‌باشد. علاقه زیاد مردم بخصوص خانمها بـه زیورآلات از جمله گردنبند، دستبند، گوشوار، سنجاق سر و… باعث شده تا بازار داغی برای زیور آلات ایجاد شود. شـما اگر ذوق و سلیقه ای در زمینه داشته باشید میتوانید با کمی صبر و پشتکار بـه خواسته خود برسید.
سلخت زیورالات در منزل زیورالات رزینی
 • کار پرستاری از کودکان در منزل
پرستاری از کودکان از دیگر کارهایی می باشد کـه در منزل می توانید انجام دهید. زیرا تعداد زیادی از والدین بدلیل شاغل بودن نمی توانند از کودکان خود مراقبت کنند تصمیم می‌گیرند برای کودکان خود در منزل پرستار بگیرند.
با کمی گشت و گذار در اینترنت و آگهی های استخدام می توانید بـه آسانی از این قبیل کارها را پیدا کنید. هم چنین باید بدانید کـه درآمد پرستاری از کودکان و سالمندان بـه صورت توافقی بین شـما و کارفرما می‌باشد.
 • کار طراحی دکوراسیون در منزل
طبق معمول افرادی کـه از ذوق و سلیقه بسیاری در طراحی دکوراسیون بهره مند هستند و با یک سرچ و گشت و گذار در سایت های خارجی می‌توانند ایده های بسیار قشنگ و جالبی ارائه دهند. یکی از اصلی ترین گزینه ها برای شروع اینکار هستند.
اگر جز این افراد هستید باید بشما بگوییم کـه شـما بـه اسانی می توانید از این طریق بـه کسب درآمد برسید و برای تبلیغ کارهای خود می توانید از شبکه های مجازی از جمله کانال های تلگرام و اینستاگرام و هم چنین تولید محتوای بسیار خوب بـه یک کارآفرین موفق تبدیل شوید.

منبع نوشته: http://gamacorporation.ir/Thechnology03

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.