جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر

جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر

جنجال پوشش نامناسب بارون ترامپ + تصاویر

رسانه های آمریکایی پوشش و سبک لباس پوشیدن بارون ترامپ پسر کوچک رئیس جمهور این کشور را در جریان بازگشت خانواده دونالد از نیوجرسی را به هیچ وجه مناسب ندانسته و مورد انتقاد قرار دادند.

انتقادات شدید رسانه های امریکایی از پوشش بارون ترامپ

یک رسانه محافظه کار آمریکایی از نحوه انتخاب لباس و پوشش غیررسمی «بارون ترامپ»، پسر ۱۱ ساله رئیس جمهور آمریکا حین بازگشت از نیوجرسی انتقاد کرد. وبسایت آمریکایی «دیلی کالر» در مطلبی به قلم «فورد اسپرینگر» ضمن انتقاد از پوشش غیررسمی پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نوشت: کوچکترین پسر رئیس جمهور به گونه ای لباس می پوشد که گویی در کاخ سفید زندگی نمی کند. او باید برای انتخاب لباس تلاش بیشتری کند.

این وب سایت ضمن ضمیمه کردن عکسی از بارون ترامپ با یک تیشرت قرمز، شلوارک و یک کفش راحتی بدون جوراب حین پیاده شدن از ایر فورس وان (هواپیمای ویژه رئیس جمهور) اعلام کرد بارون با این نحوه پوشش باعث تحقیر خانواده اش می شود. او باید در نحوه پوشش خود تجدید نظر کند.

بارون ترامپ پسر کوچک ترامپ

پوشش نامناسب بارون ترامپ مورد انتقاد رسانه های امریکا قرار گرفت

در بخش دیگری از مطلب فورد اسپرینگر آمده است: بارون روز یکشنبه از نیوجرسی به کاخ سفید بازگشت. در حالی که رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا بهترین لباس خود را به تن داشتند بارون جوان شبیه کسی بود که پریده بود داخل ایر فورس وان تا در سفر خود به سینما برود. باورن به عنوان پسر کوچک رئیس جمهور هیچ مسئولیتی ندارد، اما کمترین کاری که می تواند انجام دهد این است که حین دیده شدن در انظار عمومی لباس مناسبی به تن کند.

در همین حال، چلسی کلینتون، دختر هیلاری و بیل کلینتون که از ۱۲ تا ۲۰ سالگی در کاخ سفید زندگی کرده است در توئیتی از بارون دفاع کرد و نوشت: وقت آن رسیده رسانه ها و هرکسی دست از سر بارون بردارند و اجازه دهند او کودکی ای که شایسته آن است را داشته باشد. بارون یک کودک است. کاخ سفید نیز در واکنش به مطلب این وبسایت از رسانه ها خواست تا به حریم خصوصی بارون به عنوان یک کودک احترام بگذارند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.