۲۰ حقیقتی که ترامپ در مورد فرزندانش پنهان می‌کند

۲۰ حقیقتی که ترامپ در مورد فرزندانش پنهان می‌کند

۲۰ حقیقتی که ترامپ در مورد فرزندانش پنهان می‌کند

در سال ۱۹۹۰ دونالد ترامپ طی مصاحبه‌ای با پلی‌بوی گفت ”از نظر آماری … معمولا بچه‌های افراد موفق، بسیار بسیار مشکل‌دار هستند“. آیا فرزندان ترامپ هم چنین سرنوشتی داشتند؟ برای دانستن این موضوع در این مقاله همراه ما باشید تا ۲۰ چیز که ترامپ راجع به فرزندانش از شما پنهان می‌کند را بدانید.

اگرچه خانواده بزرگ ترامپ همیشه در میان عموم چهره‌ خود را حفظ کرده‌اند اما در پشت صحنه چیزهایی بیش‌تر از آن‌چه که فکرش را بکنید اتفاق می‌افتد. قطعا هیچ خانواده‌ای بی‌نقص نیست. اما دونالد ترامپ با پنج فرزند، دو طلاق، میلیاردها دلار درآمد قابل افزایش، ممکن است برخی از جزئیات را درباره‌ی فرزندان عزیزش مخفی نگه دارد…

۱. بزرگ‌ترین پسر

فرزندان ترامپ

دونالد ترامپ جونیور، ۳۷ ساله، بزرگ‌ترین پسر دونالد ترامپ و همسر اولش، ایوانا ترامپ است. او در حال حاضر به عنوان معاون اجرایی در سازمان ترامپ کار می‌کند.

۲. شکارچی تروفه در خطر انقراض

فرزندان ترامپ

عشق جونیور به شکار بر کسی پوشیده نیست. او حتی در مصاحبه‌اش اعتراف کرد ”از نظر دوری از دردسر“ شکار کردن خیلی بیش‌تر به رشد او کمک کرده است. در ۲۰۱۲، و پس از آن‌که تی‌ام‌زی عکس‌های پسران ترامپ را در سفر به زیمباوه به دست آورده و منتشر کرد، دونالد با این سرگرمی خداحافظی کرد.

۳. سال خوشگذرانی جونیور در آسپن

فرزندان ترامپ

دونالد جونیور مثل پدرش از دانشکده‌ی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شد. پس از فارغ‌التحصیلی، یک سال مرخصی گرفت تا در آسپن کلرادو جشن بگیرد. این سال به نقطه‌ی عطفی در زندگی او تبدیل شد، زیرا موافقت کرد سبک زندگی عیاشانه‌اش را کنار بگذارد و به کار برای پدرش بپردازد.

۴. همسر مدل جونیور

فرزندان ترامپ دونالد جونیور

ترامپ جونیور در سال ۲۰۰۵ با ونسا هایدون مدل ازدواج کرد و این زوج اکنون پنج فرزند دارند. هایدون در طی روزهای مدل بودنش با لئوناردو دی‌کاپریو رابطه داشت.

۵. دختر موردعلاقه

ایوانکا ترامپ فرزندان ترامپ

ایوانکا ترامپ بزرگ‌ترین دختر ترامپ از همسر اولش است. او به نوبه‌ی خود یک تاجر موفق است و دختر مورد علاقه‌ ترامپ به حساب می‌آید.

۶. مدل، مدپرور، تاجر

فرزندان ترامپ ایوانکا تامپ

او نه تنها معاون اجرایی ذخیره و توسعه‌ی شرکت پدرش، بلکه مدل، پرفروش‌ترین نویسنده‌ نیویورک‌تایمز و مثل پدرش از دانشجویان دانشگاه پنسیلوانیا حمایت مالی می‌کند.

۷. برند رسوایی

فرزندان ترامپ

ماه‌ها پس از آن که خط مد او مجبور شد روسری‌های به شدت قابل اشتعال تولید شده در چین را باز پس بگیرد، ایوانکا از سوی خط تولید کفش ایتالیایی آکوازورا در منهتن به دادگاه فدرال فرخوانده شد. این شرکت ادعا کرد خط تولید پاپوش‌های ایوانکا ترامپ و تولیدکننده‌ی آن‌ها، طراحی کفش به شدت محبوب ’ Wild Thing ‘ را متوقف کرده‌اند.

۸. بی‌پروا از برهنگی

فرزندان ترامپ ایوانکا ترامپ

حرفه‌ی ایوانکا به عنوان مدل از نوجوانی شروع شد. بعد از آن‌که عکس‌هایی در میان عموم منتشر شد، توجه همه را به خود جلب کرد. حدود ۱۰ سال بعد پدرش گفت ” اگر ایوانکا دخترم نبود، شاید با او قرار می‌گذاشتم.”

۹. خواهر ناتنی

تیفانی ترامپ فرزندان ترامپ

تیفانی ترامپ کمتر شناخته شده، در این دوره از مبارزات انتخاباتی توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرد. دختر غول املاک و مستغلات و همسر دوم او به نام مارلا میپلز، نقش جالبی در جریان مبارزات انتخاباتی بازی کردند.

۱۰. بچه پولدارهای اینستاگرام

فرزندان ترامپ خانواده ترامپ

تیفانی در تمام صحنه‌های اجتماعی منهتن حضور دارد و به شدت در اینستاگرام فعال است. او مثل یک پوستر دائمی است. این عکس از اینستاگرام او و خانواده اش برداشته شده است که بیشتر فرزندان ترامپ شامل خواهر ناتنی‌اش، ایوانکا ترامپ، و برادر ناتنی‌اش اریک ترامپ در این عکس هستند.

 

۱۱. فعال اجتماعی

فرزندان ترامپ تیفانی ترامپ دختر ترامپ

این فعال اجتماعی پر مشغله تابستان‌ها را در همپتونز گذرانده و اوقات فراغتش را در آپارتمانش در منهتن سپری کرده است. با این حال، فعالیت‌های اجتماعی مانع ارائه‌ی تک‌آهنگ پاپ او نشده است. تیفانی با کمی کمک از سوی خواهر ناتنی‌اش ایوانکا ترامپ، یک دوره کارآموزی هم در مجله‌ی ووگ گذراند و حتی با آنا وینتور ناهار خورد.

۱۲. مطالعه‌ی زیاد

تیفانی در دانشگاه پدرش، دانشگاه پنسیلوانیا، درس می‌خواند و در رشته‌ی جامعه‌شناسی با تمرکز بر قانون و مطالعات شهری تحصیل می‌کند. پدر سرافرازش از این که همه نمرات تیفانی در پنسیلوانیا الف است، بسیار خرسند است.

۱۳. پسر دوم

فرزندان ترامپ اریک ترامپ

اریک ترامپ که با لارا یوناسکا ازدواج کرده است، تهیه‌کننده‌ مشترک برنامه‌ خبری تلویزیون سی‌بی‌اس، به نام اینساید ادیشن است و در حرفه‌ پدرش نقش بسیار فعالی داشته است. او فرزند سوم ترامپ از همسر اولش است.

۱۴. اهل گردش

فرزندان ترامپ

در میان فرزندان ترامپ اریک هم مثل برادرش، دان جونیور، سرگرمی عجیبی دارد و از شکار تروفه لذت می‌برد. این دو در ۲۰۱۰ و پس از منتشر شدن عکس‌هایشان از سفر به آفریقا و کشتار غیرقانونی حیوانات به شدت مورد حمله رسانه‌ها قرار گرفتند.

۱۵. بشردوست

فرزندان ترامپ اریک ترامپ

در ۲۰۱۲، این فرزند ترامپ توسط مجله‌ فوربس در بین ۳۰ زیر ۳۰ سال برتر املاک قرار گرفت و از سوی نیویورک آبزرور به عنوان یکی از ۲۰ مهم‌ترین بشردوست جوان انتخاب شد. او در ۲۰۰۶ موسسه‌ی اریک ترامپ را تاسیس کرد.

 

۱۶. اظهاراتی درباره آزار جنسی

فرزندان ترامپ اریک ترامپ

در اپیزود ۲ آگوست ۲۰۱۶ برنامه‌ی This Morning شبکه‌ی سی‌بی‌اس، اریک از جمله‌ی بحث‌برانگیز روز قبل پدرش در یو‌اس‌ای‌ تودی دفاع کرد، که در آن گفته بود ” اگر دخترش در محل کار مورد آزار جنسی قرار بگیرد او دوست دارد این طور فکر کند که دخترش حرفه‌ی دیگر یا شرکت دیگری را پیدا می‌کند“. اریک با گفتن این جمله که” ایوانکا زنی قوی و قدرتمند است، به خودش اجازه‌ مخالفت با آن را نمی‌دهد“سعی کرد شفاف‌سازی کند.

گرچن کارلسون، گوینده‌ی سابق فاکس نیوز که راجر آیلس، مدیر عامل سابق فاکس را به خاطر به خاطر آزار و اذیت مورد پیگرد قانونی قرار داده بود و مگین کلی گوینده‌ی فعلی فاکس نیوز که او هم ادعا کرده بود تحت آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود، پدر و پسر را به خاطر سرزنش قربانیان محکوم کردند.

۱۷. جوان‌ترین ترامپ

فرزندان ترامپ بارون ترامپ

اسم او بارون است، پسر دونالد و ملانیا ترامپ. با انتخاب پدرش به عنوان رئیس جمهور آمریکا، او به اولین پسر در کاخ سفید تبدیل شد.

۱۸. برتری و یک پنت‌هاوس

فرزندان ترامپ بارون ترامپ

یک طبقه‌ کامل از پنت‌هاوس خانواده در منهتن، به بارون ترامپ تعلق دارد. علیرغم زندگی ممتازش به عنوان پسر والدینی به شدت ثروتمند، پدر و مادرش معتقدند باید دربست در اختیار او باشند. ترامپ‌ها خدمه‌ای دارند که آشپزی و نظافت می‌کنند و دیگر نیازهای آن‌ها را تامین می‌کنند اما برای بارون دایه نگرفته‌اند.

۱۹. بچه‌ای فعال

فرزندان ترامپ بارون ترامپ

والدینش می گویند از بین فرزندان ترامپ او عاشق ورزش است و از بیسبال و تنیس بازی کردن لذت می‌برد. پدر و پسر با یکدیگر گلف هم بازی می‌کنند و از صرف شام با هم لذت می‌برند.

۲۰. جا پای پدر گذاشتن

فرزندان ترامپ خانواده ترامپ بارون ترامپ

در میان فرزندان ترامپ بارون ترامپ نه ساله که عاشق پوشیدن کت‌ و شلوارهایی مانند کت و شلوارهای معروف پدرش است، احتمالا در کسب و کار و حتی در سیاست جا پای پدرش بگذارد. هر مسیری را که انتخاب کند ثروتی بی‌نهایت هنگفت به ارث خواهد برد. با بزرگ‌تر شدن بارون ترامپ و زندگی در کاخ سفید کنار پدر و مادرش، همه‌ چشم‌ها به او خیره خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.