سپاهانگرام-پورتال اجتماعی و رسانه ای

سپاهانگرام پورتال اجتماعی و رسانه ای صبح سپاهان

شبکه های اجتماعی مجازی نسل جدیدی از فضای روابط اجتماعی هستند. با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند ولی توانسته اند به خوبی در زندگی مردم جا باز کنند. شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در دنیای امروز دارند و نمی توان آن ها را نادیده گرفت. این شبکه ها بر ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی افراد در سطح کشورها و حتی بین الملل تاثیر گذارند و به همین دلیل در حال گسترش هستند. این شبکه ها در آینده نقش به مراتب بیشتر و مهم تری را در زندگی ایفا خواهند کرد. شبکه های مجازی در کنار مزایای بی شمار، معایبی نیز دارند که عدم آشنایی کامل با فضای مجازی می تواند آسیب هایی را برای خانواده ها به بار آورد.

شبکه های اجتماعی مجازی گونه ای از رسانه های اجتماعی هستند که بیشترین شباهت را به جامعه انسانی دارند. ظهور و گسترش ارتباطات مجازی و به تبع آن کاربرد شبکه های اجتماعی، تعامل های اجتماعی را دچار تحول شگرفی نموده است. شبکه های اجتماعی مجازی با توجه به کارکردهای متنوعشان در ترویج یک سبک زندگی مضر و یا سعادتمند تاثیر و نقش بسزایی دارند.

مجلات اینترنتی و آنلاین از جمله این شبکه های اجتماعی هستند که با ترویج ارکان مختلف موثر در سبک زندگی نقش بسزایی را در رواج یک شیوه زندگی بخصوص ایفا مینمایند. “پورتال خبری و سبک زندگی صبح سپاهان” به عنوان یک مجله انلاین و اینترنتی از جمله این شبکه های مجازی و اجتماعی است که با هدف انتشار اخبار روز دنیا و ترویج و اشاعه شاخصه ها و مولفه های سبک زندگی پایه گذاری شده است. شاخصه هایی همچون تکنولوژی روز، فرهنگ و هنر، سلامت و تندرستی و …که بر ترویج یک سبک زندگی خاص نقش بسزایی ایفا مینمایند.

به همین منظور و برای ایفای نقش مخاطبان و کاربران شبکه های مجازی، “سپاهانگرام” و بعبارت دیگر “پورتال اجتماعی و رسانه ای صبح سپاهان” به عنوان یک شبکه اجتماعی مجازی با هدف ارتباط با مخاطبین و ایجاد بستری برای ایفای نقش توسط مخابین ایجاد گردیده است. امید است سایر مخاطبین و اعضا ما را در این امر مهم یاری نمایند و با ارائه و ارسال مطالب و پست های خود نقش بسزایی در ترویج یک سبک زندگی سعادتمند ایفا نمایند. باید توجه داشت مطالب و پست های کاربران در فضای سایت “پورتال خبری و سبک زندگی صبح سپاهان” نمایش داده میشوند.

مسیرها و صفحات سپاهانگرام در ادامه ذکر شده اند: